Kasweld® bir Güneş Gaz Armatürleri markasıdır.
Global Sertifika
Iso 9001:2015
(
0
)
Teklif Sepeti
Sayfa adı gelebilir

Şirket Profili

Güneş Gaz Armatürleri ailesini tanıyın!
Şirket Profili

Güneş Gaz Armatürleri San. Tic. Ltd. Şti.

1994 yılında Tuzla’da kurulmuştur. Gelişen metal sanayi ihtiyaçlarına cevap veren, sektöründe lider olma yolunda ilerleyen bir firmadır. Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış, gaz armatürleri, kaynak ekipmanları ürünleri ve merkezi gaz sistemleri konusunda konumunu lider üretici olmaya adamış dinamik bir firmadır.

Firmamızda üretilen ürünler KASWELD markalı olarak, TSE, CE, Pi, ISO ve diğer standartlara uygun olarak üretilmektedir. Her aşaması test edilerek titiz bir kalite kontrol sürecinden geçirildikten sonra tüketicinin hizmetine sunulmaktadır.

MİSYONUMUZ

Yurtiçi ve yurtdışı metal sanayi sektöründe, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, gelişen teknolojileri ve modern çalışma koşullarını uygulayarak devamlı gelişen, toplam kalite felsefesini benimsemiş bir kuruluş olmaktır.

VİZYONUMUZ

Görev ve sorumlulukların bilincinde, Türkiye’de metal sanayinin ihtiyacı olan her türlü gaz armatürleri, kaynak ekipmanları üretimi yapan firmalar içinde lider olmak, dünyada konusunda marka olmak, ihracata önem vererek bu konuda yeni pazarlar bulmaktır.